| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma mai plictisesc? in afara de citit (ca fac asta la scoala si n-are nici un farmec)plimbari afara(nu pot esi din casa cas racita) nu pot sa fac nimic aveti vreo idee?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai cu noi pe TPU și cu siguranță nu ai să te mai plictisești.
Pa, pa.

| Betty18 a răspuns:

Uita-te la un film, la tv, cheama o prietena la tine si va gasiti voi ceva sa faceti, asculta muzica, joaca conquiztador, fa teste de personalitatelaughingintra pe diverse siteuri si vezi stiri despre vedetele tale preferate, gateste ceva ce stii, fa curat in casa etc

succes

| Nimic special a răspuns:

Da, iti zic ce fac eu pa casa. Cand ma plictisesc tare. imi iau niste foi albe si un creion si fac caricaturi:X.
Ma uit la un film sau la desene chiar daca sunt destul de mare ...www.desenle-copilariei.net;) tare site-ul:X
sau ma uit la filmulete cu ALice...cauta si tu pa youtube Alice de la pro tv, fata verde:)):)) uita-te pe blogul ei si sigur o sa te faca sa te simti bine.
:-?
cand mai stau degeaba ma machez, dansez, chiar si gatesc :))):-j, fac tot felul de chestii crazy 8->:X,
Imi place sa fac poze... mie si la tot felul de chesti:)).:>:X
ahh...:X
.:*
sau
invita niste prietene la tine si sigur n-o sa va plictisiti.;)
distractie placuta:*

| Pupily92 a răspuns:

Eu cand sunt plictisita navighez pe net... vorbesc pe mess, ma joc online.

| MyWorld_3947 a răspuns:

In acest moment si eu ma plictisesc, asa ca m-am gandit sa intru pe TPU sa vad ce mai este pe aici aici niciodata nu ma plictisesc mereu e ceva de facut.Si eu sunt racita si n-am unde sa merg asa ca ma uit la TV citesc reviste.Intru pe net...Intra pe clopotel.ro si acolo sunt teste concursuri SI ALTE CHESTII.Tocmai cautam un film vezi comedie, actiune, aventura, fa ceti trece prin capwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita-te la un film, intra pe cocalari.com, cauta pe youtube emisiuni de divertisment (mondenii, in puii mei, cronica carcotasilor), etc.