| KamyPupiki1234567890 a întrebat:

Ce sa fac sa stau in parc sau sa ma plimb cu rolele? Dc?

6 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Daca ai cu cine sa stai prin parc, sa vorbiti etc. ai putea face asta. Daca acele persoane vor sa vina cu rolele ar fi si mai bine. big grin Dar daca mergi singura eu zic cu rolele.

| xBya a răspuns:

Eu as alege rolele pentru ca te mentine in forma si te simti mult mai 'fresh', decat daca stai pe o banca de exemplu. Eu merg des cu rolele si chiar ma simt altfel dupa aia, adica ma eliberez de orice energie negativa. E placut si daca mergi singura si daca iti iei niste prietene cu tine. Have fun! happy

| Joker1305 a răspuns:

Sa te plimbi cu rolele pentru ca asta inseamna ca faci sport si sportul este sanatos, dar daca mergi cu rolele invita cativa prieteni (1-5 prieteni ) ca sa te distrezi tongue Funda daca vrei tongue

| xoxolavxoxo a răspuns:

Sa chemi o fata cu tine in parc, cu rolele si sa va luati si castile sa ascultati muzica, iar daca obositi va puneti pe banca si vorbiti pentru ca e mai cool asa.

| a123 a răspuns:

Sa te plimbi cu rolele pentru ca faci mai multa miscare.

| Maly2000 a răspuns:

Plimbate cu rolele si ia-ti castile sa asculti muzica, ca sa nu te plictisesti. E mai bine fiindca faci miscare. Fundita? :X