| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Ce sa faci cand esti trist din cauza ca unele persoane importante s-au suparat pe tine iar tu nu stii cum sa le recastigi acea incredere inapoi?cryingcryingcrying... Mai pe scurt cum sa recastigi increderea si cum sa treci peste?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte de a greși față de ele, nu dau ocazia să se ajungă la așa ceva!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

* Durează ani ca să câştigi încredere şi într-o secundă poţi să o pierzi. *
Cu timpul, dacă persoana ţine la tine îţi va înapoia încrederea.
Dar pentru a ţi-o înapoia, ai nevoie de multă răbdare şi bunăvoinţă!

| Differentx13 a răspuns:

Explică-le că fiecare persoană are o a 2-a șansă. Este normal să greșim, din greșeli învățămwinking

| irinushu a răspuns:

Acum trebuie sa te calmezi sa te gandesti ca aceasta situatie nu va fi totdeauna asa si increderea o sa o recastigi cu timpul