| htcwildfire a întrebat:

Cum recastigi increderea unui baiat care nici nu mai vrea sa auda de tine? Funda!:*

Răspuns Câştigător
| BulBuci a răspuns:

Pai in primul rad depinde ce ai facut. Poti incerca sa-ti indrepti comportamentu.Depinde daca este un simplu prieten sau iubitul tau.Eu cred ca trebuie sa vorbesti cu el si sa-i explici ceea ce s-a intamplat, chier daca nu vrea sa vorbesca cu tine spune-i ca nu poate sa fie suparat pe u toata viata sa te lase sa-i explici si daca nici asa nu e multumit inseamna ori ca ai facut ceva groaznic ori ca nu era bun pentru uwinking Succes :*

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Increderea pierduta, se recastiga foarte greu! Aici tine de ca caracteru omului, depinde el si de cauza care s-a ajuns aici.

| raduraduu a răspuns:

Daca nu mai are incredere in tine din cauza comportamentului, incearca sa ti-l indrepti. Daca ai facut ceva, cereti scuze. Si sa te porti frumos cu el.

| PisoiMic a răspuns:

Buna, aici depinde si cat de mult i-ai gresit. Nu cred ca exista o reteta de a recastiga increderea cuiva, trebuie sa iti recunosti greseala facuta si sa-i arati cat de rau iti pare de ceea ce ai facut

| Hash001 a răspuns:

Depinde, depinde, depinde. Depinde... In ce sens? L-ai inselat? I-ai zis ceva urat? Explica ca nu poate sa te ajute nimeni.

| NeneaGogu a răspuns:

Incearca sa-ti gasesti alt baiat, eu am o vorba si aia este ca "unde scuip nu mai ling"

| Leonard97 a răspuns:

Treci la altu'

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ii demonstrezi, sa faci ceva prin care sa ii castigi incredere, sa ii vorbesti deschis despre anumite lucruri, sa fii tu, sa il faci sa realizeze ca tu vrei ca el sa aiba incredere in tine, sa fii atenta cu el.Cred ca are un motiv intemeiat pentru care nu vrea sa mai auda de tine cred ca ar fi bine sa discutati problema deschis, fate placuta fata de el, atragei atentia