| AriaMontgomery375 a întrebat:

Ce sa faci vara cu piciorul in ghips?

7 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Vorbesti la telefon...

| MaryLoveAnime a răspuns:

Cumparati un jurnal dragut si scrie tot cr iti doresti cum ar fi : Cum te simti in ghips, te deranjeaza etc. Apoi gaseste-ti o cutie dragauta care sa te reprezinte, si aduna in ea tot ce ai tu mai drag.Cand te plictisesti poti sa citesti (orice,reviste,carti ce ti se pare mai placut). Deseneaza, incearca sa scrii cu stanga(daca esti dreptace) sau cu dreapta (daca esti stangace), Scrie mici texte amuzante. Daca imi mai vine ceva prin minte, te anunt!

| MaryLoveAnime a răspuns:

Uite inca una:Cheama-ti o prietena si rujati-va legate la ochi.Regret pr. greseli.

| haifisch a răspuns:

Faci numai fete, fete.

| TootydeCool a răspuns:

Pai si eu am avut mana rupta tot vara a fos cool ca eram inconjurata de prieteni
tu ai putea sa citesti, sa scrii, sa desenezi, la Pc si altele zucces insanatosire rapida pwoop

| qwertyz a răspuns:

Stai la o barfa doua trei pana iti trecelaughing

| SaNe_9148 a răspuns:

In afara de lumea virtuala nu prea ai ce face l-am avut si eu rupt... stai vizitezi site=uri te joci asculti muzica vb cu prieteni i chemi la tine la un film... :* bye si sanatate multa