| Andreeyutzaaa a întrebat:

Ce sa ma fac pe PC sau in timpul liber sa nu ma mai plictisesc,happy jocuri,... orice... Dau funda :X

4 răspunsuri:
| vali54 a răspuns:

Pai mi-e imi place sa joc jocuri si ma joc metin2val mondial
http://valmondial.fr/aragorn/ e amuzant mie imi place si cresc repede si gm prietenosi rau

| ισηιк a răspuns:

Ai putea sa raspunzi la intrebari de pe TPU,sa te joci pe friv, sa vb pe mess, sa stai pe facebook...etc.lucruri simple care sa te relaxeze. sper ca te-am ajutat. ceaokisswinking

| valioriginal a răspuns:

Fa-ti bloghappy

| Andreeyutzaaa explică:

Poi vreau ceva online nu de downloadat...sad