| Denisfannr1MichaelJackson a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma plictisesc in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| Lola2 a răspuns:

Fa ce-ti place

Deseneaza
Picteaza

Canta
Cheama o prietena la tinee smug

Poate ma ajuti se pe mine la ultimele intrebari puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

Fa cava ce nu obisnuiesti sa faci. Vei experimenta ceva nou si poate iti va placea. Ce de exemplu,nu esti fan/fana anime sau correa, dar poti incepe sa asculti muzica coreeana sau sa incepi sa urmaresti un anime, de exemplu http://anime.kage.ro/anime/death-note/death-note-001.php Sau orice altceva ce nu obisnuiesti sau care ti se pare aiurea,descoperind, poate, un nou hobby.

| Joanne a răspuns:

Cauta-ti un hobby!
Daca esti o persoana mai sensibila, incearca artele. Poti canta la chitara, in cazul in care iti place muzica. Poti sa te axezi pe pictura sau dans, daca iti place miscarea.
Daca esti o persoana foarte activa, poti sa practici vreun sport. Cum e iarna, poti alege patinajul. Vara, inotul este la el acasa. Daca ai vreo sala de sport in apropiere incearca tenisul, handbalul sau baschetul.
Sper ca te-am ajutat.
Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici ceva http://www.redtube.com/
sunt sigura ca n-o sa t mai plictisesti;)

| MeUFO a răspuns:

Bună! Uite, intră pe site-ul http://lecturirecenzate.ro/ O să-ţi treacă plictiseala sigur!

| andreea99_6279 a răspuns:

Uite ce fac eu in timpul liber:
~iau lectii sa cant la chitara
~citesc
~trimit mesaje de pe telefon prietenilor
~scriu poezii
~stau pe calculator

sper ca te-am ajutat:*