| BestOctavian a întrebat:

Ce Sa Ma Joc Pe Calculator, Ceva Gen Assassin's Creed, Mount And Blade, Ceva Tare, Dau Fundita!

5 răspunsuri:
| ArtisticWorld a răspuns:

Metin2, gtr2, tomb rider.

| Millanteria a răspuns:

Buna.
Singurul joc care mi-a placut a fost Metin2.
M-am jucat si Metin2ro, si metine private.
Numai bine.

| Dimitrix a răspuns:

1. Ultimele doua jocuri din seria The Elder Scrolls ( Oblivion (bun cu grafica acceptabila), Skyrim (super bun cu cele mai bune grafici)
2. The Elder Scrolls 3 Morrowind ( am auzit de la un coleg ca e smecher dar grafica e slabuta )
3. Diablo1 si 2 ( gameplay bestial!)
4. Fallout (toate) (1 si 2 seamana cu diablo dar sunt shootere iar New Vegas si 3 sunt FPS shooter)
5.Stalker: Shadow of Cernobyl (seamana cu fallout New Vegas si 3 dar mai realistic)
6.SORE ( incepi un joc de la stadiul de celula in apa pana cand ajungi sa termini jocul intr-o nava spatiala in centrul galaxiei)
7. Gothic II (the best gothic) si III

Amuzament 3d: Saints Row: The Third si Gta San Andreas

Amuzament 2d: Limbo (iti pune mintea la contributie si indemanarea) si Super Meat Boy (iti trebuie indemanare)

| comediant a răspuns:

God of War 1, 2

| IsaBeLLaa a răspuns:

FUNDA DA? pai.counter-strike1.6 si metin2big grin sau gta san lfs nfs unreal tournament eu recomand unmreal tournament si counter strike1.6big grin