| Narsha a întrebat:

Ce se intampla cu serialul gilmore girls? Ma uit la el de o vreme si am ajuns destul de departe(Rory e la yale, lorelai are propriul han in fine) da de vreo 4 seri au inceput sa dea dintr-o data episoade vechi e cand rory abia a intrat la liceu.primul episod vechi pe care l-au dat e cel in care lorelai imprumuta bani pentru liceu de la parinti ei.
Ce se intampla, dc dau dintr-o data episoade vechi, serialul nu parea ca se termina sau se va termina si acum dau alte episoade.
Dau fundoi.

1 răspuns:
| 0marry0 a răspuns:

Au luat-o de la capat cu seria. Probabil nu au dreptul sa publice episoadele mai departe sau ceva de genul acesta. Te sfatuiesc sa cauti unde ai ramas (cauta pe wikipedia episoadele) si sa te uiti pe net. E mai simplu, fara bataie de cap...