| LoveSelena a întrebat:

La ce episod s-a ajuns serialul Nini? Cate episoade are in total? Cand se termina? Plz funda

Răspuns Câştigător
| Simpluuu a răspuns:

Se termina marti sau miercuri a ajuns la episodul 128 partea a 5 sau a 6 si are 128 episoade si 11 parti. funda*******

2 răspunsuri:
| robert188 a răspuns:

Buna si tie iti place sti sunt baiat dar imi place la nebunie acum suntem la 55 si sunt 60 si nupaia vine sezonul nou care dela 60 la 128

| seba_1228 a răspuns:

Ultimu episod il gasesti si pe youtube in mai multe parti... episodul cu numarul 129 in Ro nu stiu la ce apisod a ajunshappy