| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca inghiti seminte din pepene?

12 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu se-ntampla nimic tongue

| Petronela a răspuns:

Nu se intampla nimic

| Roby67 a răspuns:

Intra pe o parte si iese pe ailalta. Daca vrei sa te lamuresti le cauti in caca si le vezi.

| Bacteriuță a răspuns:

Iti creste in burta un pepene asa mare, ca zici ca esti insarcinata xD.
acum serios vorbind, eu nu am auzit sa patesti vreo ceva daca inghiti seminte de pepene thinking dar stiu ca nu e tocmai indicat sa inghiti tot felul' de samburi si seminte. xD

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Nimic laughing, am inghtit multe la viata mea

| MadQueen a răspuns:

Nimic. sunt doar seminte happy

| PinkY a răspuns:

Nimic. Eu mananc pepenele cu tot cu seminte de obicei si nu am patit nimic pana acum.

| LoveAngel223 a răspuns:

O sa iti creasca un pepene mare in stomac...doamne fereste, ce se poate intampla o sa iasa si el afara candva

| anda_1885 a răspuns:

Iti creste in burta un pepene pentru fiecare samanta big grin

Glumesc. Daca inghiti cativa nu se intampla nimic, insa daca iti faci un obicei din a manca pepenii cu tot cu samburi poti ajunge la apendicita. Daca inghiti 2-3 samburi la o felie de pepene nu se intampla nimic.

Scz daca te-a deranjat glumita mea! sad

| Dumb0 a răspuns:

Nimic... nu te speria ca o sa iti creasca copaci in burta, ca nu e ca la televizor rolling on the floor... sunt la fel ca semintele de dovleac sau de floarea soarelui, doar ca n-au acelasi gust.

| Crystal1807 a răspuns:

Nimic laughing de fapt depinde si cate inghiti... dar nu cred ca poti inghite foarte multe tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te caci semintze de pepene!