| alina_6005 a întrebat:

Ce se scrie intr-un blog?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tot ce vrei dar asta nu înseamnă că trebuie să-ți declini identitatea și tot ce te reprezintă personal!
Pa, pa.

| Dash a răspuns:

Poti sa scrii ce vrei tu!

| Chris a răspuns:

Exista mai multe feluri de bloguri, dar cred ca tu te referi la cel personal. Poti sa notezi propriile tale idei, ganduri, sentimente, sa dezbati anumite subiecte care ti se par interesante, sa postezi muzica si filmele care iti plac. E lumea ta in care poti sa faci ce vrei tu.

| Bacteriuță a răspuns:

Depinde. daca vrei sa aiba o anumita tema, scrii despre ea. cum ar fi fotografia. daca vrei scrii despre anumite camere foto si postezi poze "artistice", operele tale gen ^^
daca vrei, poate fi un blog gen jurnal. scrii ce-ti place, ce nu-ti place, iti dai cu presupusul despre anumite chesti.
daca vrei uita-te pe blogul meu, la mine nu are o tema anume. sunt pareri personale. dar doar te uiti, nu il faci ca al meu pentru ca tu, pe blogul tau trebui sa te simti ca acasa, sa fii tu. altfel se duce totul de rapa.
spor! :*

| Evolution a răspuns:

Ce vrei tu happy ca un fel de jurnal public

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Depinde despre ce este blog-ul. Daca faci un blog cu titlul "Animale" doar nu o sa te apuci sa scrii despre avioane, nu?

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Orice iti trece prin cap in legatura cu tine sau orice.

| Castorul a răspuns:

Intr-un blog poti scrie orice vrei tu; de la amintiri din vacanta, la retete sau poezii. Daca vrei poate sa fie ca un fel de jurnal sau poate "ziarul" tau personal, cel pe care tu il scrii pentru altii happy
Spor la bloggerit! big grin

| KyraW a răspuns:

Intr-un blog personal iti scrii viata ta personala de zii cu zii.E un fel de jurnal pe care toata lumea il poate vedea.pe care toata lumea ti-l poate comenta,critica sau ajuta. Daca ai un blog intr-un anumit domeniu (moda,sport, stiri, vedete etc) scrii numai despre acel domeniu.Dar in pricipal un blog e un fel de jurnal mai worldwide prin care iti imparti gadurile cu ceilalti.

| wimpyannya a răspuns:

Pai depinde. Uite eu de exemplu am un blog, pe un site www.blogspot.com si eu am dedicat un blog aniamalelor, adica scriu despre ele, il am chiar si pe profilul meu de pe TPU daca vrei sa il vezi. Sau mai am unul in care scriu despre mine si idolii mei, persoanele care ma inspira in viata. Poti scrie si desprediferite instrumente nu stiu... Sau chiar copii, poti posta diferite filmulete in care ii inveti pe oameni sa faca anumite chestii. Pe un blog scrii orice vrei tu, si de cele mai multe ori ceva care sa fie un punct de interes pentru ceilalti, sau doar ceva prin care ceillalti sa te descopere:x:x:x sper sa ajute cea ce ti-am zis. Bafta cu blogul.

| bioxenial10 a răspuns:

Absolut tot ce vrei. :-)

| sebbyS a răspuns:

Stiri, barfe... de astea.