| kitty_9527 a întrebat:

Ce as putea scrie pe un blog?

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Ceea ce iti trece tie prin minte happy.
Poti sa scrii despre prima ta dragoste.
Despre florile/melodia/anotimpul/filmul etc. preferat big grin
Despre vedete.
Poti sa scrii " nimeni nu e perfect " si compui ceva...
Oricum ceva care merita citit de cei care iti vor vizualiza blogulwinking.

P. S. -> sa imi trimiti un msj sa vad si eu cum l-ai facuthappy.
Succes!

2 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Pai ai putea sa scrii despre o anumita barfa, despre celebritati, despre muzica, despre o anumita sarbatoare, sa pui niste clipuri amuzante/ triste etc, sa pui bancuri, citate, sa povestesti despre tine, despre o intamplare amuzanta/ trista din viata ta si multe altele.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, de obicei, pe blog scrii orice doresti tu, adica:ganduri, idei, sentimente, povesti de iubire/fericire/tristete.Pe scurt? Orice-ti trece prin cap sau orice simti ca ai pe suflet si nu poti spune nimanuihappy