| Crissa_4407 a întrebat:

Ce semnifica daca te visezi imbracata in mireasa? (precizez k nu am fost niciodata miresa)

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca inseamna ca iti doresti sa fii mireasca si subconstientul tau isi descarca aceasta dorinta in vis.

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

MESAJE NOCTURNE: MIREASA - in fata altarului=impacare sufleteasca -pentru ceilalti=reusita -pentru elevi=reusita la examne -scotand-o din casa =moarte...aiurea nu re lua dupa carti de acest gen...asta de la mine - cand te visezi in alb sau ai zapaza in jurul tau = puritate, schimbare in bine, bucurile familiala, belsug, sanatate, curatenie sufleteasca, suflet curat, deci E DE BINE.

auran
| auran a răspuns:

Boala

| sergiu25bc a răspuns:

Mireasa, mire, domnisoare de onoare: daca te visezi mireasa, mire sau domnisoara de onoare vei avea parte de dezamagiri;

| sergiu25bc a răspuns:

MIRE/MIREASA: asteptari prea mari ce iti pot crea dezamagiri.

| hashe86 a răspuns:

Concret nu ti pot spune, dar stiu ca nu e de bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moarte