| aidil a întrebat:

Fiica mea s-a visat imbracata in rochie de mireasa,dar in acelasi timp de fapt era casatorita si atunci a vazut si fata baiatului cu care era casatorita, ce semnifica acest vis?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semnifică că se gândeşte prea mult la băiatul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visul asta, cu rochia de mireasa, semnifica ca mama respectivei persoane o sa moara intr-un accident rolling on the floor

| Administrat0r a răspuns:

E bine sa nu te gandesti la superstitii.

Continua-ti viata ca si cand nu s-ar fi intamplat asta.

| BiancaBiB a răspuns:

Visele nu semnifica intotdeauna ceva! Ele vin din propria noastra imaginatie!
Nimeni nu ar trebui sa se alarmeze daca viseaza ceva ce stie de la altcineva ca inseamna ca o sa moara, ca sufera de o boala grava sau alceva! Sunt doar vise! Stati calmi!
Si cu toate astea, mai exista si vise de la Dumnezeu, vise care chiar au o semnificatie, dar acelea sunt complet diferitewinking Mai multe despre asta pe privat.big grin