| Adelux a întrebat:

Ce serial de comedie preferati dintre: Mr Bean, Garcea, Leana si Costel? Si daca aveti vreun episod preferat la ele big grin

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Nu stiu ce sa aleglaughing Toti imi plac foarte mult. De obicei cand mananc, imi iau la PC si ma uit la unul din astea. Chiar nu pot sa aleg un episod dintre ele, toate sunt bestiale. Vacanta Mare au fost regii comediei romanesti cand erau la ProTV. La fel si Mr Bean, pacat ca s-a retras.

5 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Normal ca mr bean

| Dolores09 a răspuns:

Mr Bean, Benny Hill si cateodata Familia Bundy cand mai prind cate un episod pe la tv.
Oricum Garcea neah, nu se compara cu Mr Bean. big grin

| Teo1990 a răspuns:

Mr.Beau grantat care app inseamna domnul fasole tradus laughing

| salut_6214 a răspuns:

Scrii fata si iti da