| RazvanFlorea1993 a întrebat:

In ce episod din Vacanta Mare, Garcea sau Leana si Costel popa spune "roaba lui Dumnezeu", iar unul dintre personaje intelege ca e roaba pentru carat nisip?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, ai mai intrebat si ieri acelasi lucru, cauta pe google toate episoadele vacanta mare nu astepta sa caute altcineva pentru tine.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

laughing

@RazvanFlorea1993

Robul lui Dumnezeu, dus acasă cu roaba după ce s-a îmbătat criţă...hee hee

Caută și tu secvența respectivă, in episoadele unde apărea popa, la cel cu exorcizarea, in cel cu Mitică se insoară etc
Sincer, nu le prea cunosc, nu am fost o fană a grupului, iar in ultima perioadă deveniseră prea aroganți, și prea întindeau coarda spre vulgaritate, până li s-a rupt și lor, dar și nouă, de ei.

| RazvanFlorea1993 explică (pentru floresdemayo):

Asta cu roaba acasa e in Nunta si e vorba de soacra Leanei.
Ceea ce am vazut la vremea respectiva, pe la inceputul anilor 2000 e despre altceva: ca l-a batut pe popa din cauza ca a spus asta.
Nici eu nu sunt fan, dar mi-am amintit de replica asta.

| RazvanFlorea1993 explică (pentru floresdemayo):

Aici este partea despre care ai scris:

https://youtu.be/RFbB_E6wJhk?t=883

| Catrice a răspuns:

Undeva pe vremea 2005-2009/2010.