| dana_7218 a întrebat:

Ce seriale urmariti in prezent?

Răspuns Câştigător
| BlueByMe a răspuns:

24, prison break, dexter, lost happy

10 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

La telenovele nu ma uit.Insa am inceput de curand sa ma uit la Gossip Girl.Foarte misto.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

La "24" acum. Preferate: Californication si Dexter. Prison break, Supernatural si Lost au fost de asemenea niste telenovele interesante, dar nu la nivelul Sclava Isaura. Un favorit clasic, Star-trec TNG.

lolita
| lolita a răspuns:

Mesaje de dincolo, cu toate ca l-am vazut de "n" ori tot imi place.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nurse Jackie:X, Spitalul de urgenta.

| deiu a răspuns:

Pai... gosssip girl, secretele de la palat, CSI las vegas si Grey's anatomy

| zzzuperman a răspuns:

House M. D.(Dr.House)
How i met your mother
Two and a half men
Big bang theory

| BloodStained a răspuns:

Lost, smallville, heroes

| Ally.Bee ♀ a răspuns:

Supernatural rulzzz love struck

Răspuns utilizator avertizat
| jucatoru a răspuns:

Poi eu nu ma uit la seriale... mai mult la filme! Cum ar fi Dorian Gray, Star Wars, gamer, 2012 si alte de genul lor. happy