| cripistinna a întrebat:

Ce site de jocuri gen Club Penguin, Zwinky, Travians... mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| SooWhat a răspuns:

Ma numes serban si am niste raspunsuri:virtual pets
dino kids
buld a bear ville
super fashion stars
roi world
diadi world
sorority
si mai stiu inca vreo 80
sper ca te-am ajutat

40 răspunsuri:
| pypa007 a răspuns:

Aici gasesti eu de aici iau gasesti tot ce vrei
http://www.bestlzone.com/news.php
http://www.onlyzombie.com/news.php

| adsfsf a răspuns:

Runescape, Dofus

| Iobava a răspuns:

Incearca Sifaka!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc si pandanda mise pare dragut dar trebuie sa fi member!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, eu ma numesc Duna Georgia si ti-as recomanda www.pandanda.com. sper sa iti placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi imi place imvu ul daca vrei sa il incerci www.imvu.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monstermoshi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau www.vside.com
e cel mai frumos joc;'].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Second life

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.supersecret.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gasesti un joc de gen club penguin in afara de el te roooooooog sa mi-l spui si mie!straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna cripistinna iti recomand mai multe jocuri:pandanda, triburile, the west si cam atat sper ca te-am ajutat pa-pawave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce preferi, zwinky si club penguin sun MMORPG-uri si ti-as recomanda adventure quest worlds, www.acum.com, in caz ca vrei strategie cum e travian, incearca warhammer 40. 000 dawn of war soulstorm, da jocul asta nu e gratis, trebuie descarcat de pe net, si cere cam multe de la calculatorul tau, dar merita, e mai mult decat demential

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tias re comanda club cooee, pandanda, metin, 4story, club penguin triburile, travian, runescape cam atat sper ca te-am ajutatbig grin pa pa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Club pionguin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu chiar asa de multe siteuri, dar iti recomand:www.supersecret.com, www.ubiworld.com, www.gardenparty.com, www.mcworld.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-asi recomanda sa nu mai stai asa mult pe calculator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe youtube si asculta melodiilaughinge mai tare LOLlaughing)))); pwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.stardoll.com sau
http://www.panfu.com...amandoua is foarte faine :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.travians.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.pandanda.com, www.panfu.com, www.neopets.com, bunny bounce, heidi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbiegirls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.aqw.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer ti l-as recomanda deoarece este un joc... dragut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...om.bg,daca mai vrei intra pe www.maumultejocuriptobsedati.com.ro :D(sper ca o sa-ti fie de folos:D):D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tankionline

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stardoll, woozworld, miss bimbo, supersecret...etc. numai atat stiu in acest moment dar sper ca te-am ajutathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am si eu un raspuns:
farmerama
pandanda
imvu
Free Realms
moshi monsters
lady popular dar lady popular e numai cu fete
Cred ca te-am ajutat