| galatzeanul10 a întrebat:

Ce site stiti in care sa aflu conturi bune la roblox?

Răspuns Câştigător
| Alexule19 a răspuns:

Konturi.ro si alegi la sectiunea roblox dar sa vezi unele conturi nu merg eu am gasit un cont cu 341 de robux si era OBC pe viata atunci am avut cel mai mare noroc cauta si tu

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Konturi.ro/.com

| aditzuca a răspuns:

Konturi.ro gasesti multe conturi.
P:S-nu toate merg.

| LOLionutLOL a răspuns:

Eu pe konturi.ro am gasit un cont care a fost bc cu 69 r$ tongue

| Kittenh a răspuns:

Galateanule incearca sa fraieresti eu m-am ales cu un cont T.B.C Il cheama Manuelespanol :3

| Misu_Mihai_1999 a răspuns:

Konturi.ro da mai bine scrii in engleza ca la romani toate sunt naspawinking.

| galatzeanul10 explică:

Inca nu am aflat de nici un site cu niste conturi la roblox