| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri cu jocuri pentru fete stiti in care ai o papusa, si poti sa castigi bani pentru a o imbraca, gen lume virtuala sau ceva asemanator! imi spuneti va rog! Multumesc anticipat!

77 răspunsuri:
| TeoIonela a răspuns:

Www.stardoll.com

incearca. nu stiu despre ce e vorba dar cred ca e dragut...:)

| M.madallina a răspuns:

Pe stardoll poti sa iti faci cont si sa iti cumperi haine, e frumos site-ul.sau pe clopotel.ro

| Rebe97 a răspuns:

Www.ejocurifete.ro daca iti faci cont da recomandare la InGeRaShHh pls

| xMădă a răspuns:

It girl pe facebook?

| δεάδℓλκιss a răspuns:

Imvu, Second world, Switchin MMO

| madDa_1471 a răspuns:

Vezi si thu aici http://www.ejocurifete.ro/member_profile.php?u=MaDDytZZa chiar daca nu e ceea ce ai cerut da e mf :X :-j

| iuliaserban a răspuns:

Cezi de girlsense. e un joc in care castigi bani creind haine si sunt multe magazine ale altor jucatori de la care cumperi haine

| yulyana14 a răspuns:

Sper sa iti fiu de ajutor... http://www.stardoll.com/......danda.com/

| bestgirl1 a răspuns:

Incearca IMVU sau Lady Popular.

| Me_2404 a răspuns:

Ladypopular.ro,stardoll.com

| AlexaDew a răspuns:

Incearca ladypopular.ro. Ai o papusa virtuala, in fiecare zi o hranesti, o speli, o pui sa doarma. Poti sa iti iei iubit, apartament, animal. Pentru inceput vei primi un mesaj de la administrator cu cateva detalii. Daca mai vrei sa stii ceva da-mi un mesaj. tongue

| sabyna_6727 a răspuns:

Meez, myepets, webkinz, neopets, moshimonsters, myepets3d toate cu. com

| tputputpux3 a răspuns:

Ubiworld.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clopotel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, eu sunt!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.stardool.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.missbimbo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

mmyhaelutzaa intreaba:
Ce site-uri cu jocuri pentru baieti stiti in care ai o poti sa castigi bani pentru a o imbraca, gen lume virtuala sau ceva asemanator! imi spuneti va rog! Multumesc anticipat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce site-uri cu jocuri pentru baieti stiti in care ai o, si poti sa castigi bani pentru a o imbraca, gen lume virtuala sau ceva asemanator! imi spuneti va rog! Multumesc anticipat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.gosupermodel.com e super,... dar banii se castiga mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...stardoll

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.ladypopular.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cu panda e o lume virtuala e grozav uitate http://www.pandanda.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu UbiWorld dar trebuie cont

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu stiu pe lady popular sjj dolidoli.com
daca vrei sa vb pe mess dai add la id mdy_frumusik kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ejocurifete scrie pe google

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.dolidoli.com/index/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dolls and the city