| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri cu jocuri pentru fete stiti in care ai o papusa, si poti sa castigi bani pentru a o imbraca, gen lume virtuala sau ceva asemanator! imi spuneti va rog! Multumesc anticipat!

77 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lady popular e ceea ce cauti... serios

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.stardoll.com/en/ este d acest gen

| xMădă a răspuns:

It girl pe facebook?

| bestgirl1 a răspuns:

Incearca IMVU sau Lady Popular.

| Andreea_4348 a răspuns:

Pai It girl se joaca pe facebook. daca te hotarasti sa te joci sa ma bagi la prieteni numele meu este Andreea Irenewinking:d

| Alexia_2884 a răspuns:

Ourworld

| StylesGirl a răspuns:

Poi...StarDoll OurWorld Lady Popular pe care il joc si eu.adica joc toate jocurile astea.si atat

| δεάδℓλκιss a răspuns:

Imvu, Second world, Switchin MMO

| AduMrr a răspuns:

Buna :* am eu un joc foarte frumos : Lady Popular :P o imbraci, indeplinesti un fel de misiuni, iti iei apartament, animalut, poti sa fii chiar si pe un podium :) uite siteul :* http://www.ladypopular.ro/? channel=132&recruit_id=42514

| SelenaGomez914 a răspuns:

Pai sunt multe cel mai tare ourworld,stardoll,missbimbo,mabimbo,jocuri pentru fete, clopotel etc eu atatea stiu, nume ourworld al meu selena gomez914

| AdyJm3 a răspuns:

Pai Lady popular tongue poti sa faci ce vrei

| AlexaDew a răspuns:

Incearca ladypopular.ro. Ai o papusa virtuala, in fiecare zi o hranesti, o speli, o pui sa doarma. Poti sa iti iei iubit, apartament, animal. Pentru inceput vei primi un mesaj de la administrator cu cateva detalii. Daca mai vrei sa stii ceva da-mi un mesaj. tongue

| iuliaserban a răspuns:

Cezi de girlsense. e un joc in care castigi bani creind haine si sunt multe magazine ale altor jucatori de la care cumperi haine

| grechita a răspuns:

Www.imagine tawn.com