| aNoNimAt a întrebat:

Ce site-uri stiti unde este toata gramatica limbii engleze +traducere?

11 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Nu prea sunt... Majoritatea traduc foarte prost si au mari greseli gramaticale.

| Aurelia a răspuns:

Http://www.ecursuri.ro/cursuri/gramatica-limbii-engleze.php
Sau daca nu iti place asa, ia-ti o carte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dk vrei toata gramatica limbii engleze cumpara engleza fara profesor. nu este chiar asa de explicita ca la scoala. dar cu ce adun de acolo, plus ce mai lucrez.ma descurc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gramatica limbii engleze o gasesti intr-un singur manual scolar, n-ai nevoie de net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.academia-de-engleza.ro/......leza.html, dar nu e inca terminat. Totusi are foarte multe informatii utile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.seemycams.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt astfel de site-uri. cam toate au probleme gramaticale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint foarte multe situri www.english.ro