| vicavicicu a întrebat:

ce siteuri cu jocuri tari pentru fete stiti? pun funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| FlippyFlippy a răspuns:

Salut! intra pe www.lady popular si o sa trebuiasca sa-ti faci o fata i alegi nume i cumperi haine i iei casa o imbraci o duci prin oras adica se duce ia prin parc si din astea! intra si zi-mi daca tit place! funda? funda? funda? daca iti place! funda?

| FlippyFlippy a răspuns:

Sal stiu eu un sati fain un joc pentru fete! unul pe nume ladt popular unde poti so imbraci o duci in parc o machezi si ai un cont al tau o duci prin parc pe jocul asta online si e misto intra doar pe lady popular si daca iti place... funda? funda? incearca si dupa aia zi-mi daca iti place! funda plase?

| scumpikababy a răspuns:

Pai ar fi:
www.didigames.com
www.girlsgames.com
www.stardoll.com (la acesta trebuie sa te inregistrezi)
www.dressupgirls.com
www.gamesgirls2.com
Sper ca te-am ajutat :)

| Cozonac29 a răspuns:

Nu stiu site-uri dar stiu un joc tare rau.Se numeste Big Rigs.Have fun!