| Diascumpika a întrebat:

Ce siteuri de fete stiti(de copii), asemanatoare cu pixie hollow dar fara sa platesti bani?

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Uuuu... fetita mica, oare cum sa-mi bat joc de tine pentru ca ai pus o intrebare oribila? Hai sa fiu bun cu tine si sa-ti dau siteul acesta http://hi5.com/

| Sorinna a răspuns:

Stardoll, Club penguin (addictive), si in general toate site-urile dress up (i-dressup, etc)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantage.com, pandanda.com, panfu.com, oloko.com,miss bimbo.com,si lady populare