| deleuandrei a întrebat:

Ce siteuri de software cunoshteti? de unde as putea downloada windowsuri. dau funda care e cel mai bun sitewinking

1 răspuns:
| NagatoTenseiHD a răspuns:

Cele mai bune windowsuri nu sunt pe net ar putea sa aiba virusi. Eu zic sa te duci la un specialist de calculatoare si sa ii ceri un cd pentru windowsul pe care il vrei. Bafta! PS am vazut ca de 2 ani nu ai raspuns la intrebare asa ca eu stiam asta si eu incercam sa fac ca tine. A da sa ii ceri la specialist sa vina la tine sa iti instaleze un anti-virus bun.Care sa nu ti se viruseze nimic asa ca multa bafta.