| l1feincolor a întrebat:

Stie cineva un site bun de unde as putea downloada obiecte, sau case pentru sims 2? Voi ati descarcat vreodata obiecte, sau altceva pentru sims? Eu am mai incercat mai demult pentru sims 3 si mi-a mers, dar nu mai stiu siteuri. happy

4 răspunsuri:
| l1feincolor explică (pentru TotulDespreTalesRunner):

Am intrat pe site, si am mai gasit si altele, dar atunci cand incerc sa descar obiectul, imi apare ca un fisier. Sti cum ar trebui sa procedez, ca sa pot sa descarc obiectul si sa-mi intre in joc?

| TotulDespreTalesRunner a răspuns:

Deci deschizi fiserul dai copy si ii dai paste in locul ala cu multe chesti la fel ca alea sunt obiectele si cand inti in joc iti apare la shop si alea.
Sper sa fi inteles.