| marinela1998 a întrebat:

Ce situri de personalizt poze stiti? cine imi spune cele mai multe situri aceluia ii voi da funda!

Răspuns Câştigător
| Gabriela100 a răspuns:

Www.photophunia.com, facebook, twitter, FunPhotoBox.com, Photo Editor, hi5, FreeFoto.com,TurboPhoto.ro, GraphicsArena.ro, Fotogenika.ro, Bebo.com, DesignPack.ro,ArtFavor.ro, PhotoRogue, PhotoGen, Pixelio.de, ZurbPhotos. Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Myspace, TPU, etc

| maryusik a răspuns:

Facebook, hi5, twitter,netlog, trilulilu, youtube funda? plzz am nevoie

| stelar99 a răspuns:

Facebook, hi5, Twitter, Netlog, trilulilu, youtube, MySpace, TPU, fanbox, perfspot, Bebo, SchuelerVZ

| marinela1998 explică:

Gabriela 100 tu mi le-ai dat pe cele mai bune (si mai faine) primesti funda de la mine