| aaaaaaaaaa14 a întrebat:

Ce Skateboard este mai bun RCO sau FIRST BIKE? Sa aiba axe buna, roti silicon, placa buna si un pret mic

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca e First bike, deoarece am si eu si am avut inainte si RCO, dar s-a stricat in 2 zile si a avut si sora mea Rco si s-a stricat repede, dar in schimb noi avem de 5 ani First bike si acum sunt ca noi.Va pup si vreau sa va spun ca ma grabesc sa ma duc la ore ca invat in clasa a 12-a si daca asi mai avea timp as mai scrie.Va pup!

32 răspunsuri:
| gabitoth a răspuns:

Asculta va dau la toti cateva spaturi despre skateboarduri.In primur rang daca va luati skate RCO aveti grija si uitetiva atent la roti, axe si greutatea placii. o placa RCO nu rezista la mai mult de 50 de Kg>la ollie aveti grija sa cada skateul pe roti si nu intr-o parte. multi fac greseala asta si sfarsesc tragic placile asa ca ascultati ce v-am spus eu.sau daca va luati placa luati doar placa din magazin si axe mai bune de pe internet

| airoh0ne a răspuns:

Ba eu iti sp sa iti iei rco e super eu pe rco am aterizat varialkickflip, kickflip, shovit etc si e f bun

| SkateMaster2012 a răspuns:

Aoleu frate nu stiu dc zic unii sa iti iei element ala e bunicel ma da se strica rpd.mai bine iei un darkstar(am eu poza de profil acolo un model)ca ala merge mai bine ca element. element are rulmentii buni da axele pf si doar nu iei alte axe mai dai 3milioane.Da la darkstar, sunt axe foarte bune, da rulmentii is mai slabi.aici poti sa iei alti rulmenti ca sunt in jur de 1 milion. apropo eu is acum avansat.prima data am invatat tot pe FIRSTBIKE.ala e bun frate m-a tinut 2 ani.nu s-a stricat deloc.dar,,, am avut si RCO care l-am stricat din prima saptamana.alea s porcariile cele mai mari frate nu merita sa iei.decat 10 proaste Rco, mai bine iei unu si BUN.acum eu nu am FirstBike. acum am Almost despre care ce sa zic:E SUPER! sper ca te-am ajutat frate cu niste informatii.DECI,inca odata, sa NU iei Rco.