| IonutZEW a întrebat:

Se merita sa-mi cumpar pennyboard cu roti de silicon la pret de 150 lei? Ce sa aleg dintre skateboard si pennyboard cu roti de silicon? pana in 150 lei

4 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Skateboard direct.

| IonutZEW explică:

Ce parere aveti de skateboard cu roti de silicon la 100 lei?

| Peste_Stefan_1993 a răspuns:

Dupa parerea mea eu cred ca ar trebui sa ti iei un pennyboard deoarece prinde o viteza uluitoae.Parerea mea.

| Ovi_Boss_1995 a răspuns:

Ia Pennyboard pentru ca skateboard performant gasesti si la 50-70 lei iar un pennyboard de 150 lei este bun.
Desi eu in locul tau as lua un Longboard(Este ca si pennyboardul dar mai mare. Funda?