| aaaaaaaaaa14 a întrebat:

Ce Skateboard este mai bun RCO sau FIRST BIKE? Sa aiba axe buna, roti silicon, placa buna si un pret mic!

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Skateboard RCO am avut eu... şi îţi spun sincer că nu e bun... după câteva luni mi s'au îndoit axele şi îmi mergea doar în partea stângă, nu mai puteam merge drept.Roţile erau destul de bune dar placa jalnică. Mai bine îţi iei de la first bike.La first bike şi roţile sunt foarte bune happy

14 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Eu am avut role de la RCU si sunt foarte bune asa ca incearca si un skateboard.winking

| timioros a răspuns:

Nu te complica cu RCO si eu mi-am luat azi unu si o ia intr-o parte.Ia-ti JART de pe www.area52.ro este cam scump dar este cea mai buna marca de skateboarding din lume

| WladTPU a răspuns:

.practik cu RCO nu dai nici Ollie.nici Shove it...eu am sk8 element...sh dau sh old school.asa ca bine ia-ti bmx e mult mai katerinkastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic acum doua luni mi-am luat un skateboard rco la oferta in selgros 60 lei cu roti silicon si husa si inca merge foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci va zic eu sincer...RCO nu este bun pptr. incepatori daca esti putin mai avansat{adica daca stii sa de dai cu skatul de vreo 2 luni}nu iti mai trbe Mini crossem Crezy Crosher one. Astea is tampenii de incepatori.RCO e pentru aia care nu cad toata ziua de pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

First bike

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skateurile RCO sunt praf in 2-ua luni s-a dus la primul ollie sa facut praf de la jumatate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am first bike si ii f ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una. Iati element costa mult dar merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rco, clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu zic ca nici unul nu-s bune mai bine iti iei un element costa mai mult dar o sa fie mai rezistent

| Florin_3801 a răspuns:

I-ati rco e foarte bun il am de 2 ani si inca merge bine, dar am avut si un first bike si s-a rupt cand m-am dat pe o bara cu el

| ady7600 a răspuns:

Nu e bun rco am doua skateboarduri RCO amandoua trag intr-o parte nu pot sa merg deloc drept