| Shooter a întrebat:

Ce smartphone-uri imi recomandati de pe okazii? As vrea unu de pana in 500 de lei.

1 răspuns:
| CrYs_KrYs_1999 a răspuns:

Daca esti la Vodafone iti poti lua Huawei (Vodafone 858 smart) pe care il am si eu si costa vreo 450 lei doar ca are un android cam slab (2.2.1) si unele jocuri nu merg bine dar e destul de bun sau poti sa iti iei Samsung galaxy mini care costa vreo 600 lei dar e foarte bun si are si un android bun (2.3.4) si merge foarte bine