| Sonny_5338 a întrebat:

Vine Carciunul si odata si reducerile si as vrea sa imi iau un smartphone pana in 1000 lei. Ce imi recomandati? big grin

Răspuns Câştigător
| AllexXaS a răspuns:

Da...sunt sigura ca 2-3 ziletongue

2 răspunsuri:
| AllexXaS a răspuns:

Samsung galaxy acebig grinam eu si sunt foarte multumita de el...camera e buna(face niste poze geniale),are sistem android(nu mai stiu de care da' e ok),design foarte elegant,jocurile merg ok(nu are jocuri incluse dar poti sa iti iei din Android Market o gramada), bateria e ff buna, tine vreo 3 zile iar eu vorbesc 24/7 la telefonlaughingdifuzorul e ok, telefonul e foarte rezistent la busituri...
eu sunt multzumita de el(am 12 ani deci iti dai seama ca la varsta asta un smartphone, creativephone e foarte solocitat)

| Sonny_5338 explică (pentru AllexXaS):

E un telefon k...da din cate am auzit bateria tine putin:0 esti sigura ca 2-3 zile?

| AllexXaS a răspuns (pentru Sonny_5338):

Da...sunt sigura ca 2-3 ziletongue