| VirusS97 a întrebat:

Ce spuneti de telefonul Nokia c3 isi merita banii ce defecte are?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de norocul care il ai, la un vechi prieten i s-a stricat dupa cateva zile de uz.

| Silviu765 a răspuns:

Buna! Eu am avut C3 pana acum 7 azi! Este un telefon foarte bun! Eu l-am avut 6luni si am fost multumit de el! Daca mai pune pe mine cineva sa aleg dintre un iPhone si un Nokia C3 as alege Nokia C3!

| Silviu765 a răspuns:

Scuze am gresit si nu m-am uitat

| HeliosMetal a răspuns:

Si eu am tot c3, si iti spun ca este foarte bun.Eu nu l-am luat pentru ca este smartphone,l-am luat pentru ca avea tastatura qwerty.Dar este un telefon foarte bun, afisaj mare, usor de folosit.Foarte bun telefonul, isi merita toti banii.