| Andreiuts_1168 a întrebat:

Imi spuneti si mie daca telefonul "Nokia 5250" este bun? Imi spuneti calitati si defecte?big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GSMPedia a răspuns:

Http://www.gsmpedia.net/nokia-5250-3493.html gasesti aici tot despre el.
Ca puncte slabe: camera,lipsa Wi-Fi,si touchscreen rezistiv,lipsa GPS
Puncte forte: bateria,fiabilitatea(fiind Nokia),destul de ieftin,procesorul, rezolutia ecranului, sistemul de operare Symbian.

2 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Telefon Nokia, Retea GSM 850/900/1800/1900 (Quadband), Ecran TFT, Dimensiuni 104 x 49 / 6.0 x 14, 16.7M culori, Camera 2 MP, Rezolutie 1600x1200 pixeli, Timp stand by pana la 450 ore smug e bun ma oh go on

| vis a răspuns:

Nu e bun. calitati nu are defecte cu duiumu e mai bun Samsung gt s 5230 de 20 ori