| ßüттέяŦℓÿ a întrebat:

Ce statusuri despre prietenii falsi stity? dau funda pentru cele mai frumoase si cele mai multe

3 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Nu am mult pentru a face o selectie.Intra aici vei gasi f, f, f multe.
http://www.rightwords.ro/citate/teme
Iar pentru prieteni falsi arunci si-un ochi aici la invidie http://www.rightwords.ro/citate/cautare/invidie

| Savy a răspuns:

Oh, te-a lasat google balta si nu mai ai ce tampenii sa pui sub pozele de haifaiv? La scoala cu tine!

| SpecialGirl a răspuns:

Sa nu-ti faci prieten din omul care nu ti-e pe potriva. Sa ai legaturi cu cel care te merita si sa-i tii departe pe cei care nu te merita!

-Cand cel de langa tine`i doar o trista minciuna...In orice relatie gasesti acum un inteles...Nu le rupe capu. ignora`i si scapa de stress
-Incerc sa nu arat mereu cat de mult ma doare, si-astept la fel ca toti s`apara raza de soare

-De la cine nu te astepţi, ăla te dezamăgeşte
-Intr`o zi. Usa care m`a lovit. Va cersi sa ii mai calc pragu'
-Zic, du-te, somn usor Fa bine, in viata mea sa nu te mai strecori