| Creatsa_1469 a întrebat:

Ce statusuri misto de dragoste si nu numai stiti? cel mai taree raspuns primeste FUNDAA:Xhappy

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale...
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.

fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1 răspuns:
| Ics a răspuns:

Fiecare Clipa Pictata. n Roz Trebuie Sa Recunosc Ca Iti Apartine

Un Milion De Zile.as Sta Numai Cu Tine love struck Si. un Milion De Nopti Sa. i Oftic Pe Toti. Si 1ooo De Vieti Si. un Milion De Dimineti Iubeste.ma Si Nu Ai Sa Regreti! love struck

Ma Intreb Daca Ma Visezi Si Tu Acum, Cand Noaptea Mi. a Adus Al Tau Parfum.

De gresesc Iubindu. te Pe Tine Nu Vreau Sa Stiu Calea Dreapta Niciodata

De Gresesc Iubindu. te Pe Tine O Viata As Gresi Langa Tine Neincetat!