| Legolas a întrebat:

Ce stiti despre elfii din The Lord Of The Rings?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca elfii sunt fiinte nobile, elegante si magice a caror epoca se apropie de sfarsit si care par sa accepte faptul ca sunt pe cale sa intre in legenda.Cu toate ca pot fi ucisi, elfii sunt practic nemuritori deoarece ei nu imbatranesc si nu se imbolnavesc. App si mie imi place Legolas din Stapanul inelelorwinking

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu mare lucru, poate stiti voi mai multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveau urechi misto big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legolas este un arcasi cu foarte mare experienta este elf a contribuit la razboaiele de la helm's deep si minas tirith

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legolas este un arcas cu experiente marete si imi place la el ptc este viteas si este un elf tare, bun si viteaz.Imi place urechile si ca rolul este bine ales si stapanit de catre LEGOLAS.

| legolas14dany_4943 a răspuns:

Eu stiu ca elfii din The Lord of the Rings sunt misto cu urechile lungi(ca urechile unui spiridus. Ceva de genul) Si unii elfi au parul colorat de exemplu: Legolas: galben; Haldir: alb...etc.