| barbuandrei7 a întrebat:

ce stiti despre orcii din lord of the rings.

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Pai orcii din lord of the rings s-au format din inelul si ura pe care Sauron a pus-o in inel.Cu aceasta sauron a format armata de orci. Mai stiu ca sunt foarte urati si fara creier big grin

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Stiu ca sunt scarbosi.

Wikipedia stie mai multe decat mine.

http://en.wikipedia.org/wiki/Orc_(Middle-earth)

| MegamortX a răspuns:

Că sunt malefici și urâți...și nu prea deștepți... :-| Îmi plac.

Răspuns utilizator avertizat
| Cybertron99 a răspuns:

AU fost creati cu ajutorul inelului si ura pusa de Sauron in el. Sincer sunt filmele mele preferate, o idee geniala a regizorului!

| Indestructible a răspuns (pentru Cybertron99):

De fapt, eu cred că meritul e al lui Tolkien. Până la urmă, el a scris cărţile, iar filmele sunt doar ecranizările cărţilor.