| kEmLoLiTuTzA a întrebat:

Ce ştiţi despre imvu? puteţi sa imi spuneţi? Aş vrea sa fiu cu aceste noutaţi inaintea unei prietene de a mele! Vă mulţumesc!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| allgamemuziq a răspuns:

Imvu este un joc unde cunosti mai multe persoane din Romania,anglia,spania etc etc, e foarte frumos jocul dar merge cam greu pentru ca este pe net online, si eu ma joc, ce ai vrea sa stii? intrii pe http://www.imvu.com/ si acolo iti faci un cont dupa ce tiai facut contul trebuie sa iti faci si un personaj care te reprezinta:-P tot acolo oricum este foarte foarte simplu dar in acelasi timp distractiv:-P, te saruti, faci sex, te bati, mananci, fumezi, te faci din ce in ce mai frumoasa facand niste banuti etc etc. oricum cel mai simplu mod de a invata acest joc este sa incerci sal intelegi singurica;;) este simplu daca te duce oleaca capu si stii un pic de engleza:-P... daca mai doresti informatii baga id meu muziq_you_bv hai te pwpacesc:*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat