| iuandfto a întrebat:

Ce subiecte va intereseaza? Ce subiecte ati vrea sa vedeti pe un blog? Cum poate avea un blog mai multi vizitatori?

2 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Mie mi-ar placea sa citesc despre parerile altor oameni fata de anumite lucruri. Mi-ar placea sa citesc ce au de spus, ce parere au avut despre ultimul film vizionat, ultima carte citita, despre ABC-ul deschis recent la coltul strazii sau despre painea prajita pe care au savurat-o la micul dejun. Totusi, ceva interesant, nu plictisitor, iar daca nu are nimic interesant de spus... ei bine, nu e blogul de el/ea.

| Byclick a răspuns:

Pai nu vreau sa vad in nici un caz subiecte politice sau despre economie si alte tampenii, prefer ceva relaxant, amuzant, etc.