| PaulMihai a întrebat:

Ce subiecte/aritcole ati vrea sa cititi pe un blog?

Răspuns Câştigător
| Georgiana4091 a răspuns:

Pai chestii in care oamenii se regasesc cum ar fi citatele.Mie imi plac povestile, intotdeauna e bine primita o intrebare pe zi in care oamenii sa se exprime liberi deoarece intr-un blog e importanta si parerea celorlalti; si avand in vedere ca bog-ul inseamna jurnal virtual... poti strecura si joculete pe acolo gen: votati povestea sau ai putea face un concurs cu ce tema ai vrea tu. eu asta as vreasa vad peun blog.
De exemplu as posta lucruri din copilarie, cum era copilaria cand eram eu copil si cum e acum...eu am 15 ani si o sora mai mica ce sta doar in fata calculatorului, tabletei, televizorului si a telefonului; practic copilaria ei este una virtuala, nu reala.
Sii, cam asta-i tot happy

1 răspuns:
| losseru a răspuns:

Prostii de pe TPU