| andrei2108 a întrebat:

Ce tara v-a placut de la eurovision?

12 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Azerbaijan a fost cel mai tare

| Holocaust a răspuns:

Anul asta, Grecia mi s-a parut interesanta.Mi-a adus aminte de Gogol Bordello.

| BiuL a răspuns:

Norvegia. tie?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eurovision 2013?
Îți spun preferințele mele:
Margaret Berger (Norvegia), Farid Mammadov (Azerbaijan) și câștigătoarea, Emmelie de Forest (Danemarca)

| snzpaul a răspuns:

Suedia pentru ca au avut o melodie care facea sa mi se ridice parul.

| fearlessss a răspuns:

Danemarca

| ZK a răspuns:

Norvegia frate. Piesa buna, fata buna laughing

| NeymarJr11 a răspuns:

Ce Suedia ma, castigatoarea, a fost tare Danemarca a cantat frumos :d

| WarriorInReserve a răspuns:

Eurovision din ce an? 2004?
De la preselecţii? Din semi-finală?
De la preselecţiile cărei ţări?
Bă da învaţă să pui o întrebare.

| DownTheStairs a răspuns:

Dnemarca-Only tear drops:X

| Sebastian2000m a răspuns:

Grecia.

| JijiKent23 a răspuns:

Romania, fara sa fiu subiectiv, Romania a avut cea mai tare piesa, cea mai tare voce, avea combinate mai multe tipuri de muzica, daca Cezar reprezenta sa zicem Norvegia, castiga cu aceasta melodie detasat!

Întrebări recente