| Joe003able a întrebat:

Hey salut! Care tara va placut cel mai mult la de la Eurovision 2011? fundita la cel care spune preferata mea (adic care o avem in comun)!

Răspuns Câştigător
| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Jedward lipstick
FUNDA?

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Mi se rupe de funda.Mie mi-au placut la Eurovision urmatoarele
1. Danemarca(formatie calumea, melodie la fel)
2.Estonia(buna tipa, peste limita admisa)
3. Ucraina(mult prea buna tipa, absolut de buna, epic de buna)

La 2. si 3. erau bune si cantecele.

| Any25 a răspuns:

Romania a fost cea mai tare! Pacat ca nu a castigat Eurovizionul!

| Flöricicä a răspuns:

Danemarca si Norvegia, parcathinking

| JoeTPU a răspuns:

Spaniaaa:X:X

| anaid96 a răspuns:

Suedia

| T3JS a răspuns:

Grecia

| DaRK_8670 a răspuns:

Mie mi-a placut Rominia, Moldova, Georgia dar preferata mea este Arszerbajean