| Kitty a întrebat:

Ce tari vizitati la vara? Unde o sa va petreceti vacanta, concediul? In ce tari ati dori sa mergeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Ungaria. Noi am fost numai in Budapesta, dar am inteles ca sunt si alte zone frumoase. Ne-am facut traseul dupa recomandariel de aici: http://www.tripper.ro/....../index.php
am printat paginile si le-am luat cu noi. Ne-a ajutat foarte mult

Vacanta placuta!

11 răspunsuri:
| frumushika09 a răspuns:

In Egipt! Imi doresc sa vizitez piramidele din Valea Regilor si sa calatoresc cu camile, dar daca nu se poate acolo cred ca in Grecia!

| Farcas a răspuns:

Era stabilit ca plec in Spania insa e posibil sa se amane si sa merg la mare in aici in Romania sad
Mi-ar fi placut sa merg in Viena, Roma, Egipt, Grecia pe acolo, dar daca n`am bani sad
Criza asta rolling eyes

| Vizitiul a răspuns:

As dori sa vizitez Grecia si Olanda. Dar deocamdata am decis sa raman in tara mea, tara cu peisaje mirobolante, dar nepretuite. Doresc sa cunosc mai bine valorile tarii in care vietuiesc si pe urma sa plec pe alte taramuri.

| anad a răspuns:

Intentionez si sper sa reusesc sa merg intr-o excursie in Grecia si macar o saptamana la Mangalia in perioada festivalului Callatis.

| NickoS a răspuns:

In nici o tara, deoarece mie mi se pare aiurea sa vitez alte tari cand eu nu mi-am vizitat propria tara.Sunt o groaza de locuri foarte frumoase pe care inca nu am ajuns sa le vad.

Răspuns utilizator avertizat
| Bacemi a răspuns:

Probabil voi sta acasa. Nu am nici timp si nici resurse financiare pentru asta.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Anul acesta doresc sa vizitez Spania, am un prieten la Madrid care de foarte mult timp ne asteapta sa-l vizitam.

| RainDrop a răspuns:

Acasa, in Romania, alaturi de prieteni.

| Tourniquet a răspuns:

Eu asi dori sa merg in Australia. E o natura asa frumoasa. Salbatic love struck. sau Grecia.

Vacanta de vara mi-o petrec afara, toata ziua, si la marehee hee

| Kitty explică:

Cam toti vreti in Grecia. dar de ce?