| AngellSthefan a întrebat:

Ce telefoane va plac?

18 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Samsung Corby şi Nokia 3110 Classic White.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nokia 1600winking Asta vara am uitat incarcatorul acasa si dupa 12 zile inca era functional. Are tot ce imi trebuie la un telefon.

| Bishop a răspuns:

Nokia N97 si Iphone3GS

| Elena1234456 a răspuns:

Nokia happy si cele cu clapita laughing.

| Alina a răspuns:

In general cele de la Nokia

| darkeyes a răspuns:

Eheee...cate telefoane imi plac.toate de la 10 milioane in sushee hee
Numai ca nu prea pun pret pe telefoanestraight face nu imi place sa cheltui aiurea pe niste "simple aparate"... poze pot sa imi fac si cu aparatul si pot sa ascult muzica si pe ipod...conteaza doar sa il aud pe cel cu care vorbesc( si sa ma uda si el evident ) si sa arate totusi intr-o stare acceptabilawinking
Imi place cel pe care il am adica LG Cookie

| spiga92 a răspuns:

Nokia 5800.

| Alexandra. a răspuns:

Nokia 7373, Samsung Corby, Samsung Diva, LG (mai multe) :X:X

| MariuZ a răspuns:

Alea date pe silent noaptea cand eu incerc sa dorm... sunt preferatele mele!

| stefangeles a răspuns:

Telefonul meu laughing Nokia 7310 Supernova un telefon robust pentru barbati big grin

| ForteGames a răspuns:

Samsung j770 big grinbig grinbig grin Telu asta este foarte bun, parerea mea, eu modelul acesta de telefon il am! Si sunt foarte multumit! Pot sa imi protejez mesajele, contactele, cardul de memorie de 2 GB, si alte multe altele cu o parola, sau pot sa deviez apelul instantaneu la ce nr vreau eu, sau pot sa pun un anumit numar sau mai multe numere la lista neagra si in felul acesta telefonul da automat respins la acele numere de telefon care nu doresc sa fiu deranjat! tongue Merita sa il ai! happyhappyhappy

| belieber4ever a răspuns:

Pai eu imi iau Samsung 5230 alb si ii iau husa de silicon mova

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsungul pe care il am, X 480.

| kristy10 a răspuns:

Nokia 6700