| SSScr a întrebat:

Ce telefon imi recomandati sa-mi iau dar sa nu treaca de 1.000 lei?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei pe liber nu ma pricep. Dar eu iti recomand sa-ti iei pe abonament (Vodafone) si sa iti iei cu 1 Euro. Tu faci cum crezi ca este mai bine pentru tine!

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Poti sa iti iei un telefon ca al meu care costa 3 milioane si ceva, este tastchreen si e Samsung

Răspuns utilizator avertizat
| AnOnIm20202020 a răspuns (pentru Saataan):

De unde? de unde stii tu ce telefon am eu?

| akka4 a răspuns (pentru Saataan):

Lasa-l frate. este mic si el(hareta) si nu stie rolling on the floor))))))))))

| dragalasuul a răspuns:

Iati un I PHONE 3G SAS 3GS!

| Denisake11 a răspuns:

Nokia 201 e cu tastatura Qwerty.

| bizzyy a răspuns:

Pai ai putea sa-ti iei un Samsung marvel sau un BlackBerry curve ceva in gen nu trec de 6 8 milioane