| RobertVali111 a întrebat:

Ce telefon recomandati la ~450 Lei, am zis la inceput LG KP502, dar am citit ca are multe dezavantaje. Deci voi ce recomandati?

4 răspunsuri:
| Albinuțăă a răspuns:

Eu am LG KP502 si mi se pare bun. adica umblii usor pe el si e foarte rezistentbatting eyelashes
doar ca nu poti pune teme asta nu inseamna ca e prost sau nu stiu ce.
eu til recomand, il am de 1 an.tongue

| ronin33dan a răspuns:

Samsung S5230! Fara alte discutii!

| mateivali98 a răspuns:

EU am un Lg gs 290.
Este chiar dragut, are o gama mare de culori, camera merge bine chiar daca e de 2 megapixeli, nu poti pune teme dar poti shimba culoarea meniului(alb sau negru)
Netu nu l-am incercat prea mult, merge bine.
Ce e naspa este ca are ecran rezistiv si nu se invarte imaginea cand se invarte si telefonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg gt405

detin acest telefon de 2 luni...il am de la Orange la abonament...am dat pe el 320 lei si platesc pe luna un abonament de 35 lei foarte avantajos(net, minute, mesaje)

ti-l recomand deoarece are de toate

camera buna, netu merge bine, jocurile, aplicatiile, touchscreenul

un minus pentru ca nu are camera secundara

in rest e super Ok telefonul