| OSCARtoons a întrebat:

Ce telefon sa-mi iau vreau sa-mi iau la abonament? Vreau sa dau vreo 500 pe el. la cosmote si sa nu fie pe touch screen straight face(Sa nu va luati nici voi e slab). Ma gandeam la un nokia c3 ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Alea cu touchscreen sunt slabe? Deci Iphone, Samsung Galaxy sunt slabe?

| Joker1958 a răspuns:

C3 e bun da mai tare e E5 eu am si e foarte bun intru pe fb mess youtube si fata de c3 are memorie mai mare camera de 5 mp si blit are si hartiwinking nu stiu cat e la liberbig grin

| CVE12 a răspuns:

Eu iti recomand un Nokia x3-00 e foarte practic, e pe slider, e foarte rezistent, eu l-am scapat de la etajul 1 si nu s-a intamplat nimic cu el doar carcasa s-a zgariat putin si l-am scapat odata intr-un rau dar nu a avut nimic atat ca bateria a tinut f putin de atunci dar am schimbat-o
in legatora co abonamentul Nokia x3 e 460 leii si are multe aplicatii