| GaByTzU_5045 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon touch screen (Samsung KP502) ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiam ca exista Samsung KP502

stiam ca LG-ul are modelul KP502

da, este rezistent...am 3 colegi care au acest telefon si nu i-am auzit vreodata plangandu-se

4 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Acela este LG.O prostie de telefon.Nu-si merita banii.Parerea mea este sa-ti iei un Nokia daca vrei telefon mobil.Bafta!

| alexooox a răspuns:

Nokia n8 betterwinking

| Innovation a răspuns:

Eu cred ca acest telefon este dragut

| DianaDidi95 a răspuns:

Este foarte frumos.dar eu nu am asa ca nu stiu cat de bun este, dar stiu ca arata bine.eu iti recomand un LG cookie fresh. eu din ala am si este foarte bun, sunt multumita de el!
uite o poza: http://www.zf.ro/......ro-6609856
Bine, culoarea laterala o alegi tu.are foarte multe culori:mov, albastru, rosu, roz, verde, portocaliu si asa mai departe
Funda?